Ticība

Kas jāzina par iesvētībām?

Iesvēte ir kristību turpinājums, pieaugšanas ticībā apliecinājums un draudzes piederības izvēle. Pēc septiņu gadu vecuma bērni var uzsākt iesvētes mācības. To var darīt arī pieaugušie. Tāpat arī jāzina, ka iesvētības nav tas pats kas kristības un bērnības svētki.

Lasīt vairāk ...

Ar kristībām sākas cilvēka dievišķā dzīve

Kristība jeb kristības ir visas kristīgās dzīves pamats, piedzimšana dzīvei Svētajā Garā un durvis, caur kurām cilvēks ienāk Baznīcā un nonāk pie citiem sakramentiem. Kristības cilvēku atbrīvo no iedzimtā un visiem personiskajiem grēkiem un dāvā dievišķo dzīvi.

Lasīt vairāk ...

Sievietes septiņas galvenās vajadzības

Ikviens vīrs var kļūt savai sievai neatvairāms, iemācoties apmierināt septiņas viņas galvenās vajadzības – vēlmi pēc garīgā vadītāja, atzinības, mīlestības un romantikas, intīmām sarunām, godīguma, stabilitātes un uzticības ģimenei.

Lasīt vairāk ...

Pilnais karmas trauks

Nekas dzīvē nenotiek tāpat vien. Gan laimīgi, gan traģiski mirkļi, kas mūs piemeklē, ir taisnīguma, cēloņu un seku likuma diktēti. Katra doma, rīcība nāk no pagātnes un ietekmē nākotni. Kad cilvēks sāk apzināties, ka viņa dzīvi vada nemainīgi likumi, bet ar stipru gribu notikumus var mainīt, viņš kļūst sava likteņa pavēlnieks.

Lasīt vairāk ...

Vēdas – senās zināšanu grāmatas

Neskatoties uz senatni, vēdu zināšanas ir dziļi zinātniskas un daudzveidīgas. Tajās ir tik pilnīgs cilvēka organisma, psihes, fizioloģijas, Visuma uzbūves, tikumības un medicīnas likumu apraksts, kādu nesastapt ne vienā citā darbā. Bet visvērtīgākais ir tas, ka Vēdas precīzi atbild uz pašu galveno jautājumu: „Kāda ir cilvēka dzīves jēga?”

Lasīt vairāk ...

Interesanti

Akupunktūra Senajā Eiropā
Itālijas Alpos atrastajai 5300 gadus senajai vīrieša mūmijai bijis artrīts. Uz mūmijas atrastie tetovējumi sakrīt ar punktiem, kurus akupunktūrā izmanto artrīta ārstēšanai.

Indigo bērni
Uzskata, ka viņu uzdevums ir palīdzēt pārējiem kļūt dabiskākiem un intuitīvākiem.

Aptumsumi
Saules un Mēness aptumsumu laikā nav vēlams plānot operācijas, jo tās lielākoties būs neveiksmīgas.

Padomnieks

Vai zināji?

Mezāža zīmē dzimušo vājākās vietas ir āda, cīpslas, ceļu locītavas, visi skeleta kauli, sirds asinsvadu sistēma.

Pasmaidi

Ideāla sieva ir sieviete, kurai ir ideāls vīrs. /B.Tārkingtens