Veselība

Koku dziednieciskās īpašības

Ejot pa priežu mežu uzreiz sajūtama aromātiskā un atveseļojošā priežu gaisa smarža. Tomēr priedes nav vienīgie koki, kuri spēj uzlabot cilvēka veselību – ārstnieciskas īpašības piemīt arī bērziem, ozoliem, eglēm, apsēm, vītoliem un citiem meža iemītniekiem.

Lasīt vairāk ...

Kā paskaidrot bērniem, kas ir sekss?

Dzimumaudzināšana ir svarīga bērnu audzināšanas sastāvdaļa. Pirms 23 gadiem izdotais bērnu avīzes „Zīlīte” marta numurs tika veidots kā labs palīgs vecākiem šajā ziņā, lai gan māmiņu un tētu attieksme pret šo izdevumu bija mērāma no lielas pateicības līdz pat asam nosodījumam.

Lasīt vairāk ...

Seksuālās enerģijas garīgā nozīme

Indiešu mistiķis un viedais Ošo uzskatīja, ka tāda atsevišķa seksuālā enerģija nepastāv. Enerģija ir viena un vienāda. Sekss ir viens no viens no enerģijas pielietojuma veidiem. Dzīvības enerģija ir viena, taču tā var izpausties atšķirīgos virzienos, un sekss ir viens no tiem, teica Ošo.

Lasīt vairāk ...

Četri temperamenta tipi

Pirmais priekšstats par cilvēka temperamentu radies jau ļoti sen – apmēram divarpus tūkstošus gadu atpakaļ. Sengrieķu ārsts un filosofs Hipokrāts pirmais mēģināja atkarībā pēc uzvedības un izturēšanās iedalīt cilvēkus četros tipos – sangvīniķis, melanholiķis, holēriķis un flegmatiķis.

Lasīt vairāk ...

Karmas likumi

Krievu ārsts un vēdisko zināšanu pētnieks Oļegs Torsunovs ir apkopojis daudzus svarīgus likumus, kurus ievērojot cilvēks spēs dzīvot saskaņā ar viņa karmu un vērst tās ietekmi pozitīvā gultnē. Pirmkārt, ir jābūt pacietīgiem, jo pacietība ir vienīgais veids, kā izprast Liktens likumu un mēģināt to ietekmēt.

Lasīt vairāk ...

Interesanti

Nē! lamuvārdiem
Krievu zinātnieki uzskata, ka lamuvārdos iemiesojas ļaunie dēmoni. Cilvēki, kuri daudz lamājas, biežāk slimo un straujāk noveco.

Citplanētieši
Uzskata, ka bites un zirgi esot atnākuši uz Zemes no citām planētām, lai mums kaut ko svarīgu pavēstītu.

Zirgi
Zirgi spēj pārņemt saimnieku slimības, neveiksmes, kā arī sajust negatīvo enerģiju un smalkā plāna būtnes.

Padomnieks

Vai zināji?

Vēža zīmē dzimušo vājākās vietas ir kuņģis un barības vada orgāni, krūšu lejas daļa, gļotāda, aknas, žultspūslis, mēle.

Pasmaidi

Jūs tikai nomirstiet, pārējo izdarīsim mēs. /Apbedīšanas firmas reklāma ASV