Veselība

Koku dziednieciskās īpašības

Ejot pa priežu mežu uzreiz sajūtama aromātiskā un atveseļojošā priežu gaisa smarža. Tomēr priedes nav vienīgie koki, kuri spēj uzlabot cilvēka veselību – ārstnieciskas īpašības piemīt arī bērziem, ozoliem, eglēm, apsēm, vītoliem un citiem meža iemītniekiem.

Lasīt vairāk ...

Kā paskaidrot bērniem, kas ir sekss?

Dzimumaudzināšana ir svarīga bērnu audzināšanas sastāvdaļa. Pirms 23 gadiem izdotais bērnu avīzes „Zīlīte” marta numurs tika veidots kā labs palīgs vecākiem šajā ziņā, lai gan māmiņu un tētu attieksme pret šo izdevumu bija mērāma no lielas pateicības līdz pat asam nosodījumam.

Lasīt vairāk ...

Seksuālās enerģijas garīgā nozīme

Indiešu mistiķis un viedais Ošo uzskatīja, ka tāda atsevišķa seksuālā enerģija nepastāv. Enerģija ir viena un vienāda. Sekss ir viens no viens no enerģijas pielietojuma veidiem. Dzīvības enerģija ir viena, taču tā var izpausties atšķirīgos virzienos, un sekss ir viens no tiem, teica Ošo.

Lasīt vairāk ...

Četri temperamenta tipi

Pirmais priekšstats par cilvēka temperamentu radies jau ļoti sen – apmēram divarpus tūkstošus gadu atpakaļ. Sengrieķu ārsts un filosofs Hipokrāts pirmais mēģināja atkarībā pēc uzvedības un izturēšanās iedalīt cilvēkus četros tipos – sangvīniķis, melanholiķis, holēriķis un flegmatiķis.

Lasīt vairāk ...

Karmas likumi

Krievu ārsts un vēdisko zināšanu pētnieks Oļegs Torsunovs ir apkopojis daudzus svarīgus likumus, kurus ievērojot cilvēks spēs dzīvot saskaņā ar viņa karmu un vērst tās ietekmi pozitīvā gultnē. Pirmkārt, ir jābūt pacietīgiem, jo pacietība ir vienīgais veids, kā izprast Liktens likumu un mēģināt to ietekmēt.

Lasīt vairāk ...

Interesanti

Dvēseles tīrība
Veselīgu ķermeni mēs radām paši, palīdzot tam attīrīties un domājot, ko ēdam, kā dzīvojam. Jau Senajā Grieķijā teica: veselā miesā – vesels gars!

Par vīriešiem
Kopš 1990.gada Latvijā vīriešu skaits ir samazinājies par 177,6 tūkstošiem jeb 14,3%.

Izsmeļamā bagātība
Ja cilvēkam būtu viens miljards dolāru, un viņš tērētu tūkstoti dienā, tad viņš bankrotētu pēc 2740 gadiem.

Padomnieks

Vai zināji?

Romantiķiem, jutekliskas, iejūtīgas un maigas attiecības mīlošiem laulībām iesaka piektdienu, kad savu mīlas spēku izrāda Venēra.

Pasmaidi

Karjeras kāpnes bieži atbilst radniecības pakāpei. /L.Kumors