Pētījumi

Bērna ieņemšanas brīnums

No 50 līdz 200 miljoniem spermatozoīdu ar olšūnu izdodas satikties un saplūst tikai vienam vienīgajam. Spermatozoīda ceļš līdz olšūnai ir tāls un nogurdinošs, bet tas ir tā vērts, lai vīrieša dzimumšūna savienotos ar sievietes un rastos iesākums jaunai dzīvībai.

Lasīt vairāk ...

Piemērotākie mājdzīvnieki zodiaka zīmēm

Kādu mājdzīvnieku, kādas šķirnes suni, kaķi izvēlēties? Citi atbildi uz šo jautājumu gūst sekojot sirdsbalsij vai bērnības sapnim par savu „komisāru Reksi”. Citi izvēli nolemj izdarīt balstoties uz astrologu ieteikumiem par katrai zodiaka zīmei piemērotākajiem mājdzīvniekiem.

Lasīt vairāk ...

Dzimumzīmes – attiecību horoskops uz sejas

Dzimumzīmju izvietojumu ezotērikā mēdz pielīdzināt cilvēka astroloģiskā horoskopa attēlojumam uz viņa paša ķermeņa. Dzimumzīme konkrētā vietā arī uz sejas var daudz pavēstīt par cilvēka likteni, prāta spējām, raksturu un prasmi veidot attiecības.

Lasīt vairāk ...

50 jautājumi, kuri atbrīvos jūsu prātu

Ir piecdesmit svarīgi jautājumi, kurus katram cilvēkam kaut reizi dzīvē ir jāuzdod sev. Uz šiem jautājumiem nav pareizu vai nepareizu atbilžu. Bet dažreiz jau uzdotais jautājums — arī ir pati atbilde.

Lasīt vairāk ...

Atspēkots mīts par sieviešu pļāpīgumu

Sievietes sarunu uzskata par sociālu notikumu, bet vīrieši to izmanto kā izdevību izteikt savas domas un izvērst garus monologus, liecina Dānijā veikts psiholoģisks pētījums, tādējādi zinātniski pamatoti izkliedējot mītu par sieviešu pļāpīgumu.

Lasīt vairāk ...

Interesanti

Depresijas varā
Latvijā pēdējo piecu gadu laikā antidepresantu iegāde palielinājusies 2 reizes. 70% šo medikamentu lietotājas ir sievietes.

Par Saules sistēmu
Saules sistēma izveidojusies pirms ~4,6 miljardiem gadu. 99,8% no Saules sistēmas masas ir sakopoti pašā Saulē.

Hiromantija
Uzskata, ka zīlēšana pēc rokas jeb hiromantija radusies Indijā, bet Eiropā to izplatījuši romi jeb čigāni.

Padomnieks

Vai zināji?

Ja nav nemaz naudas kabatā, tad suņi klūp virsū.

Pasmaidi

Atvaļinājuma laikā ir tikai viena slikta lieta: es varu atslēgt gāzi, varu atslēgt elektrību, varu atslēgt ūdeni, taču nevaru atslēgt dzīvokļa īres maksu. /R.Orbens