Raksti

Koučings cilvēka potenciāla atraisīšanai

Mēs visi zinām, ka izciliem sportistiem ir savi treneri, kuri mudina jaunos censoņus sasniegt arvien augstākus rezultātus, taču kā būtu, ja mums katram būtu savs dzīves treneris, kurš palīdzētu atklāt mūsos snaudošo potenciālu, lai mēs gūtu arvien lielākus panākumus mūsu pašu ikdienā?

Attiecību diēta

Krievu dziednieks un bioenerģētikas pētnieks Sergejs Lazarevs savā grāmatā "Karmas diagnostika 4” apraksta reālu situāciju no savas prakses, kurā savām konsultējamajam izskaidro, kā konkrēti produkti, ēdieni un garšas var ietekmēt attiecības ar tuvākajiem cilvēkiem.

Interesanti

Depresijas varā
Latvijā pēdējo piecu gadu laikā antidepresantu iegāde palielinājusies 2 reizes. 70% šo medikamentu lietotājas ir sievietes.

Par Saules sistēmu
Saules sistēma izveidojusies pirms ~4,6 miljardiem gadu. 99,8% no Saules sistēmas masas ir sakopoti pašā Saulē.

Hiromantija
Uzskata, ka zīlēšana pēc rokas jeb hiromantija radusies Indijā, bet Eiropā to izplatījuši romi jeb čigāni.

Padomnieks

Vai zināji?

<b>Asaras dziedina</b> Raudāšanas laikā izdalās liekais stresa hormonu daudzums, kas pēc raudāšanas liek justies labāk. <b>Sieviešu gudrība</b> Jau pēc 34 minūtēm, kopš sieviete runā ar kādu vīrieti, viņa spēj noteikt, vai attiecības ar šo cilvēku izveidosies vai nē. <b>Mēness ietekme</b> Jau Plīnijs Vecākais savulaik rakstīja: „Mēness spēku, kas ieteicas itin visur, labi jūt gan augi, gan dzīvnieki, gan cilvēks!”

Pasmaidi

Ja divi vienādi domā, tad aiz viņiem stāv kāds trešais. /S.Trockis