Veselība

Koku dziednieciskās īpašības

Ejot pa priežu mežu uzreiz sajūtama aromātiskā un atveseļojošā priežu gaisa smarža. Tomēr priedes nav vienīgie koki, kuri spēj uzlabot cilvēka veselību – ārstnieciskas īpašības piemīt arī bērziem, ozoliem, eglēm, apsēm, vītoliem un citiem meža iemītniekiem.

Kā paskaidrot bērniem, kas ir sekss?

Dzimumaudzināšana ir svarīga bērnu audzināšanas sastāvdaļa. Pirms 23 gadiem izdotais bērnu avīzes „Zīlīte” marta numurs tika veidots kā labs palīgs vecākiem šajā ziņā, lai gan māmiņu un tētu attieksme pret šo izdevumu bija mērāma no lielas pateicības līdz pat asam nosodījumam.

Seksuālās enerģijas garīgā nozīme

Indiešu mistiķis un viedais Ošo uzskatīja, ka tāda atsevišķa seksuālā enerģija nepastāv. Enerģija ir viena un vienāda. Sekss ir viens no viens no enerģijas pielietojuma veidiem. Dzīvības enerģija ir viena, taču tā var izpausties atšķirīgos virzienos, un sekss ir viens no tiem, teica Ošo.

Četri temperamenta tipi

Pirmais priekšstats par cilvēka temperamentu radies jau ļoti sen – apmēram divarpus tūkstošus gadu atpakaļ. Sengrieķu ārsts un filosofs Hipokrāts pirmais mēģināja atkarībā pēc uzvedības un izturēšanās iedalīt cilvēkus četros tipos – sangvīniķis, melanholiķis, holēriķis un flegmatiķis.

Karmas likumi

Krievu ārsts un vēdisko zināšanu pētnieks Oļegs Torsunovs ir apkopojis daudzus svarīgus likumus, kurus ievērojot cilvēks spēs dzīvot saskaņā ar viņa karmu un vērst tās ietekmi pozitīvā gultnē. Pirmkārt, ir jābūt pacietīgiem, jo pacietība ir vienīgais veids, kā izprast Liktens likumu un mēģināt to ietekmēt.

Interesanti

Asinsspiediens
Precētām sievietēm asinsspiediens ir augstāks nekā tām, kuras nav laulātas.

Skūpstu diēta
Trīs skūpsti katru dienu gada laikā spēj sadedzināt līdz 1,3kg tauku.

Atkārtota laulība
Ja dzīvē būtu iespējams apprecēties otrreiz, 80% vīriešu apprecētos ar to pašu sievieti, bet tikai 50% sieviešu piekristu salaulāties ar tagadējo vīru.

Padomnieks

Vai zināji?

Ja no rīta naudu saņem, tad tanī dienā darīšanās vairs nebūs laimes, jo laimi jau saņēmis.

Pasmaidi

Tāpēc, ka nav astes, cilvēki bieži vien luncina mēles. /L.Kumors