Ticība

Kas jāzina par iesvētībām?

Iesvēte ir kristību turpinājums, pieaugšanas ticībā apliecinājums un draudzes piederības izvēle. Pēc septiņu gadu vecuma bērni var uzsākt iesvētes mācības. To var darīt arī pieaugušie. Tāpat arī jāzina, ka iesvētības nav tas pats kas kristības un bērnības svētki.

Ar kristībām sākas cilvēka dievišķā dzīve

Kristība jeb kristības ir visas kristīgās dzīves pamats, piedzimšana dzīvei Svētajā Garā un durvis, caur kurām cilvēks ienāk Baznīcā un nonāk pie citiem sakramentiem. Kristības cilvēku atbrīvo no iedzimtā un visiem personiskajiem grēkiem un dāvā dievišķo dzīvi.

Sievietes septiņas galvenās vajadzības

Ikviens vīrs var kļūt savai sievai neatvairāms, iemācoties apmierināt septiņas viņas galvenās vajadzības – vēlmi pēc garīgā vadītāja, atzinības, mīlestības un romantikas, intīmām sarunām, godīguma, stabilitātes un uzticības ģimenei.

Pilnais karmas trauks

Nekas dzīvē nenotiek tāpat vien. Gan laimīgi, gan traģiski mirkļi, kas mūs piemeklē, ir taisnīguma, cēloņu un seku likuma diktēti. Katra doma, rīcība nāk no pagātnes un ietekmē nākotni. Kad cilvēks sāk apzināties, ka viņa dzīvi vada nemainīgi likumi, bet ar stipru gribu notikumus var mainīt, viņš kļūst sava likteņa pavēlnieks.

Vēdas – senās zināšanu grāmatas

Neskatoties uz senatni, vēdu zināšanas ir dziļi zinātniskas un daudzveidīgas. Tajās ir tik pilnīgs cilvēka organisma, psihes, fizioloģijas, Visuma uzbūves, tikumības un medicīnas likumu apraksts, kādu nesastapt ne vienā citā darbā. Bet visvērtīgākais ir tas, ka Vēdas precīzi atbild uz pašu galveno jautājumu: „Kāda ir cilvēka dzīves jēga?”

Interesanti

Dzimumu statistika
Sākot no 33 gadu vecuma, sieviešu Latvijā ir vairāk nekā vīriešu.

Mūzika nomierina
Vairāk kā 90% cilvēku mūziku klausās, lai izbēgtu no problēmām, kas ir viņus piemeklējusi.

Humora izjūta
Labs un saprotams humors liecina par inteliģenci un godīgumu. Tieši tāpēc sievietēm patīk vīrieši ar labu humora izjūtu.

Padomnieks

Vai zināji?

Ja grib, lai nauda no maka neizsīkst, tad vienmēr vienu naudas gabalu vajag turēt makā.

Pasmaidi

Visbiežāk aizmirst savu pienākumu un savu lietussargu. /P.Verons