Raksti

Kur pareizi iekārtot bērnistabu?

Ikvienas mājas telpu izvietojums spēcīgi ietekmē tajā mītošos ģimenes locekļus, viņu izjūtas un savstarpējās attiecības. Ja bērnu uzvedība patstāvīgi sagādā problēmas, tad nepieciešams bērnistabu iekārtot pēc iespējas tuvāk vai pavisam līdzās vecāku guļamistabai.

Lasīt vairāk ...

Veselīgas mājas plānojums

Mājas plānojumu nosaka daudzi faktori, taču, būvējot veselīgu mājokli, ir ļoti svarīgi pareizi orientēt to arī pēc debespusēm. Tieši šāda veiksmīga orientācija ļauj bez īpaša enerģijas un materiālu patēriņa saglabāt telpās uzkrāto pozitīvo enerģiju.

Lasīt vairāk ...

Cilvēku un kaķu attiecību vēsture

Kaķi minēti rakstos jau Senajā Ēģiptē. Arheologi, atrodot akmens plāksnē izcirstu kaķa attēlu ar siksniņu ap kaklu, secinājuši, ka šo dzīvnieku pieradināšana pie cilvēkiem un turēšana mājokļos aizsākusies jau gandrīz četrus tūkstošus gadu pirms mūsu ēras.

Lasīt vairāk ...

TOP 5 labākie stāsti ar morāli

Bieži vien šie mazie pastāstiņi šķiet līdzīgi jau kaut kur dzirdētām anekdotēm. Tomēr, rūpīgi noklausoties tos līdz galam, tiek apjausts, ka tajos ietverta vērtīga dzīves patiesība un padoms. InfoGuru piedāvā vairākus no pašiem labākajiem stāstiņiem ar „apslēpto morāli”.

Lasīt vairāk ...

Izglītotu un garīgu cilvēku pazīmes

Izcilais krievu rakstnieks un dramaturgs Antons Pavlovičs Čehovs vēstulē savam brālim Nikolajam uzskaitījis vairākas īpašības un attieksmes, kam, pēc viņa domām, būtu jāpiemīt ikvienam izglītotam, talantīgam un garīgi attīstītam cilvēkam.

Lasīt vairāk ...

Interesanti

Vīrieši laulībā
1990.gadā vidējais vecums vīrietim, stājoties laulībā, bija 28,9 gadi, bet 2004.gadā – jau 32,1 gads.

Mīlestības pirksts
Saderināšanās gredzenu liek uz kreisās rokas zeltneša, jo senie Ēģiptieši ticēja, ka vēna no šī pirksta un rokas iet tieši uz sirdi.

Bērnu IQ
Pierādīts, ka vecākajam bērnam ģimenē parasti ir augstāks IQ par saviem jaunākajiem brāļiem un māsām.

Padomnieks

Vai zināji?

Auna zīmē dzimušo vājākās vietas ir galva, seja, acis, ausis, zobi, mēle, deguns, mutes dobums.

Pasmaidi

Ja čūska kārdinātu Ievu mūsdienu žurnālistu valodā, mēs vēl tagad dzīvotu paradīzē. /H.Šerings