Raksti

Kur pareizi iekārtot bērnistabu?

Ikvienas mājas telpu izvietojums spēcīgi ietekmē tajā mītošos ģimenes locekļus, viņu izjūtas un savstarpējās attiecības. Ja bērnu uzvedība patstāvīgi sagādā problēmas, tad nepieciešams bērnistabu iekārtot pēc iespējas tuvāk vai pavisam līdzās vecāku guļamistabai.

Lasīt vairāk ...

Veselīgas mājas plānojums

Mājas plānojumu nosaka daudzi faktori, taču, būvējot veselīgu mājokli, ir ļoti svarīgi pareizi orientēt to arī pēc debespusēm. Tieši šāda veiksmīga orientācija ļauj bez īpaša enerģijas un materiālu patēriņa saglabāt telpās uzkrāto pozitīvo enerģiju.

Lasīt vairāk ...

Cilvēku un kaķu attiecību vēsture

Kaķi minēti rakstos jau Senajā Ēģiptē. Arheologi, atrodot akmens plāksnē izcirstu kaķa attēlu ar siksniņu ap kaklu, secinājuši, ka šo dzīvnieku pieradināšana pie cilvēkiem un turēšana mājokļos aizsākusies jau gandrīz četrus tūkstošus gadu pirms mūsu ēras.

Lasīt vairāk ...

TOP 5 labākie stāsti ar morāli

Bieži vien šie mazie pastāstiņi šķiet līdzīgi jau kaut kur dzirdētām anekdotēm. Tomēr, rūpīgi noklausoties tos līdz galam, tiek apjausts, ka tajos ietverta vērtīga dzīves patiesība un padoms. InfoGuru piedāvā vairākus no pašiem labākajiem stāstiņiem ar „apslēpto morāli”.

Lasīt vairāk ...

Izglītotu un garīgu cilvēku pazīmes

Izcilais krievu rakstnieks un dramaturgs Antons Pavlovičs Čehovs vēstulē savam brālim Nikolajam uzskaitījis vairākas īpašības un attieksmes, kam, pēc viņa domām, būtu jāpiemīt ikvienam izglītotam, talantīgam un garīgi attīstītam cilvēkam.

Lasīt vairāk ...

Interesanti

Asinsspiediens
Precētām sievietēm asinsspiediens ir augstāks nekā tām, kuras nav laulātas.

Skūpstu diēta
Trīs skūpsti katru dienu gada laikā spēj sadedzināt līdz 1,3kg tauku.

Atkārtota laulība
Ja dzīvē būtu iespējams apprecēties otrreiz, 80% vīriešu apprecētos ar to pašu sievieti, bet tikai 50% sieviešu piekristu salaulāties ar tagadējo vīru.

Padomnieks

Vai zināji?

<b>Asaras dziedina</b> Raudāšanas laikā izdalās liekais stresa hormonu daudzums, kas pēc raudāšanas liek justies labāk. <b>Sieviešu gudrība</b> Jau pēc 34 minūtēm, kopš sieviete runā ar kādu vīrieti, viņa spēj noteikt, vai attiecības ar šo cilvēku izveidosies vai nē. <b>Mēness ietekme</b> Jau Plīnijs Vecākais savulaik rakstīja: „Mēness spēku, kas ieteicas itin visur, labi jūt gan augi, gan dzīvnieki, gan cilvēks!”

Pasmaidi

Es esmu tik liels neveiksminieks, ka, ja es nopirktu kapsētu, Iaudis droši vien pārstātu mirt. /E.Fergols