Raksti

Bērna gars pats izvēlas savus vecākus

Kādā jaukā brīdī krustojas triju cilvēku dzīves ceļi: bērna, vīrieša un sievietes, kuriem bez iepriekšējo mūžu mantojuma ir arī šīs fiziskās dzīves pieredze un kuri aizsāk bērna fiziskā ķermeņa veidošanu. Un gaidāmais bērns ir gars, kam ļoti gribas ierasties šajā pasaulē.

„Sava ķermeņa radīšanai bērns ir veltījis lielāku ietekmi, nekā mēs spējam saprast. Tas notiek arī tad, kad sieviete un vīrietis nevēlas bērnu, tomēr par spīti piesardzībai kaut kas noiet greizi, un sieviete paliek stāvoklī. Tas notiek arī tad, ja vīrietis un sieviete ilgus gadus sapņojuši par bērnu, bet viņa kā nav, tā nav — nav gara, kam būtu bijis vajadzīgs šāds ķermenis,” skaidro igauņu ārste un dziedniece Lūle Vīlma.

„Atbilstīgi tam, kāda ir viņa pieredze ar saviem vecākiem iepriekšējā dzīvē, gars līdzīgi izturas arī pret nākamajiem vecākiem. Ja iepriekšējā dzīvē attiecības bijušas sliktas un šis gars mani izvēlas par savu māti, tātad arī man ir vajadzīga šāda mācību stunda,” par neredzamo likumu ietekmi uz grūtniecības iestāšanos stāsta dziedniece.

Bērna gars vairāk nekā jelkas nosaka grūtniecības iestāšanos.

Lūle Vīlma norāda, ka jauno laiku sieviete, īpaši 21.gadsimtā, iznēsā bērnu ar devīzi „Es un grūtniecība“. Dzīves materiālā puse aizstājas priekšā jūtām, māte neprot kontaktēties ar gaidāmo bērnu, tāpēc viņš piedzimst ar stresiem un tā vietā, lai tūlīt sāktu savu dzīvi, cenšas izlabot savu vecāku kļūdas.

Sieviete, kas plāno ieņemt bērnu, varētu kontaktēties ar bērna garu jau pirms grūtniecības, ja vien vērstos pie gara kā pie drauga un atklātu tam savu dvēseli. Ja lūgtu piedošanu par iespējamām kļūdām, ja tas traucē bērnam, un iemācītu ar izpratni izturēties pret kļūdām. Tāda varētu būt attieksme pret pašlaik jaundzimušo saprāta līmenī.

Ja arī kopš paša ieņemšanas brīža sieviete izskaidrotu bērnam katru savu soli, viņam nebūtu stresu. Piemēram, māte varētu pamācīt: „Mīļo bērniņ, paskat, cik šodien skaista diena, man ir tik labi. Uztver šīs jūtas arī ar savu mazo sirsniņu, tad tu būsi stiprs. Es tevi mīlu.“

„Bet ja pēc brīža māti izbiedē, piemēram, suņa ieriešanās, viņa teiktu: „Piedod, mīlulīt, ka nobaidīju tevi, bet no suņiem man vienmēr ir bijis bail. Šīs bailes manī ir kopš bērnības, citādi es neprotu. Bet tu centies to saprast, tad būsi vesels un stiprs un nebaidīsies no suņiem. Nekad neņem slikto pie sirds, slikto vērtē vienīgi ar prātu. Zini, ka es tevi mīlu, un viss būs labi.“ Tad mātei sev jāpiedod, ka tika nobijusies, un jāpiedod sunim tā suniskie gājieni,” iesaka Lūle Vīlma.

Tomēr ikdienā parasti viss ir pavisam citādi. Sieviete visu grūtniecības laiku nes sirdī bailes un domā, vai tik ar bērnu viss ir kārtībā. „Katru reizi, kad viņa atceras šo gadījumu, pievieno negativitāti tam pašam stresam, un iespējams, ka situācija sasniegs kritisko robežu slimības veidā. Gan dzīvē, gan darbā viss nesakārtotais bērnam jāizskaidro.

Nākamajām māmiņām Lūle Vīlma mācu ar bērniem kontaktēties tā, lai viņos nerastos stress. Ja jūtat, ka jūs nespējat kaut ko izskaidrot bērna garam, sakiet viņam: „Es neprotu, bet tu būsi gudrāks par mani, un šī pieredze tev noderēs. Lai tā tev ir mācību stunda. Es tevi mīlu,“ pamāca dziedniece.

Avots: Vīlma L. Debesis cilvēkā jeb dzīves mācība, 1999

Ilustrācija: wallpapers.com

Autors

InfoGuru redakcija

Interesanti

Nē! lamuvārdiem
Krievu zinātnieki uzskata, ka lamuvārdos iemiesojas ļaunie dēmoni. Cilvēki, kuri daudz lamājas, biežāk slimo un straujāk noveco.

Citplanētieši
Uzskata, ka bites un zirgi esot atnākuši uz Zemes no citām planētām, lai mums kaut ko svarīgu pavēstītu.

Zirgi
Zirgi spēj pārņemt saimnieku slimības, neveiksmes, kā arī sajust negatīvo enerģiju un smalkā plāna būtnes.

Padomnieks

Vai zināji?

Ja uz zemes nokrīt maize, tā jāpaceļ un jānobučo, tad svētība nepametīs šo māju.

Pasmaidi

Īstu draugu iepazīsti lietus laikā. Tas ir viņš, kurš tev atdod savu lietussargu. /P.Kempbels