Nauda

Rituāls veiksmei ar sveci un ūdeni

Veiksmes rituālos bieži tiek izmantota uguns un ūdens enerģija. Arī šajā senajā, bet vienkāršajā un ļoti iedarbīgajā rituālā veiksmes piesaistīšanai nepieciešams izmantot iedegtu un gaiši spīdošu sveci, kā arī glāzi ar ūdeni.

Naudaskāre piesauc sliktu likteni un ciešanas

Vēlēšanās neizlaist naudu no rokām un skopums attiecībā pret naudu cilvēku dzīvē rada pārmērīgu sasprindzinājumu, laika trūkumu, nogurumu, slimības un vilšanos. Tāpat naudaskāre spēj negatīvi ietekmēt cilvēka dzīves kopējo ritējumu un piesaistīt papildus ciešanas un pārbaudījumus.

Pasūti no Visuma kataloga visu, ko vēlies!

Lielais dzīves Noslēpums ir Pievilkšanās likums. Pievilkšanās likums nosaka, ka līdzīgs piesaista līdzīgu, tātad domājot jūs piesaistāt līdzīgas domas. Domas ir magnētiskas, un katrai no tām ir savs vilnis. Kad domājat, domas tiek raidītas Visumā, kur tās magnētiski pievelk sev līdzīgo. Viss pārraidītais atgriežas pie avota – pie tevis.

Ar vizualizāciju var piesaistīt visu gribēto

Daudzi pasaulē par vizualizācijas metodi un tās neizskaidrojamo spēku pirmo reizi dzirdēja līdz ar austrāliešu autores Rondas Bērnas sarakstītās grāmatas „Noslēpums” jeb „The Secret” iznākšanu. Grāmata mudinājusi daudzus tūkstošus cilvēku izmantot savus iekšējos spēkus, pareizi noformulēt savas vēlmes un sasniegt visu iecerēto.

NLP – iespēja ieprogrammēt sevi uz veiksmi

Neirolingvistiskā programmēšana (NLP) pielīdzina cilvēku superjaudīgam datoram, kurā katrai darbībai ir sava programma. Izprotot, kā šis dators uzbūvēts, kādas programmas lietojam, zinot, ko vēlamies mainīt, kādu rezultātu sasniegt, mēs varam iemācīties izvēlēties un izmantot sev piemērotu pozitīvās domāšanas programmu.

Interesanti

Dvēseles tīrība
Veselīgu ķermeni mēs radām paši, palīdzot tam attīrīties un domājot, ko ēdam, kā dzīvojam. Jau Senajā Grieķijā teica: veselā miesā – vesels gars!

Par vīriešiem
Kopš 1990.gada Latvijā vīriešu skaits ir samazinājies par 177,6 tūkstošiem jeb 14,3%.

Izsmeļamā bagātība
Ja cilvēkam būtu viens miljards dolāru, un viņš tērētu tūkstoti dienā, tad viņš bankrotētu pēc 2740 gadiem.

Padomnieks

Vai zināji?

Laikā no pulksten 10 līdz 12 smadzenes strādā vislabāk. Šis ir visraženākais laiks intelektuālajam darbam.

Pasmaidi

Ja tu no sirds strādāsi astoņas stundas dienā, kļūsi par priekšnieku un varēsi strādāt divpadsmit stundas dienā.