Raksti

Kur pareizi iekārtot bērnistabu?

Ikvienas mājas telpu izvietojums spēcīgi ietekmē tajā mītošos ģimenes locekļus, viņu izjūtas un savstarpējās attiecības. Ja bērnu uzvedība patstāvīgi sagādā problēmas, tad nepieciešams bērnistabu iekārtot pēc iespējas tuvāk vai pavisam līdzās vecāku guļamistabai.

Veselīgas mājas plānojums

Mājas plānojumu nosaka daudzi faktori, taču, būvējot veselīgu mājokli, ir ļoti svarīgi pareizi orientēt to arī pēc debespusēm. Tieši šāda veiksmīga orientācija ļauj bez īpaša enerģijas un materiālu patēriņa saglabāt telpās uzkrāto pozitīvo enerģiju.

Cilvēku un kaķu attiecību vēsture

Kaķi minēti rakstos jau Senajā Ēģiptē. Arheologi, atrodot akmens plāksnē izcirstu kaķa attēlu ar siksniņu ap kaklu, secinājuši, ka šo dzīvnieku pieradināšana pie cilvēkiem un turēšana mājokļos aizsākusies jau gandrīz četrus tūkstošus gadu pirms mūsu ēras.

TOP 5 labākie stāsti ar morāli

Bieži vien šie mazie pastāstiņi šķiet līdzīgi jau kaut kur dzirdētām anekdotēm. Tomēr, rūpīgi noklausoties tos līdz galam, tiek apjausts, ka tajos ietverta vērtīga dzīves patiesība un padoms. InfoGuru piedāvā vairākus no pašiem labākajiem stāstiņiem ar „apslēpto morāli”.

Izglītotu un garīgu cilvēku pazīmes

Izcilais krievu rakstnieks un dramaturgs Antons Pavlovičs Čehovs vēstulē savam brālim Nikolajam uzskaitījis vairākas īpašības un attieksmes, kam, pēc viņa domām, būtu jāpiemīt ikvienam izglītotam, talantīgam un garīgi attīstītam cilvēkam.

Interesanti

Pirmais vārdiņš
Meitenes pirmo vārdiņu parasti pasaka ātrāk nekā puikas un arī ātrāk iemācās izrunāt sakarīgus teikumus.

Matemātikas brīnums
Iedomājies ciparu. Dubulto to. Pieskaiti seši un sadali uz pusi. Tad atņem ciparu, ko iedomājies sākotnēji. Un atbilde ir 3.

Cieni dzīvniekus
Dzīvnieki ir garīgas būtnes, kas enerģiski attīra pasauli.

Padomnieks

Vai zināji?

Jaunā Mēnesī vislabāk ievākt saknes, par cik tieši šajā periodā viss spēks uzkrājas saknēs.

Pasmaidi

Reklāma mums parāda, bez kādām lietām varam tīri labi dzīvot. Reklāma – ar likumu atļauti meli.