Raksti

Kur pareizi iekārtot bērnistabu?

Ikvienas mājas telpu izvietojums spēcīgi ietekmē tajā mītošos ģimenes locekļus, viņu izjūtas un savstarpējās attiecības. Ja bērnu uzvedība patstāvīgi sagādā problēmas, tad nepieciešams bērnistabu iekārtot pēc iespējas tuvāk vai pavisam līdzās vecāku guļamistabai.

Veselīgas mājas plānojums

Mājas plānojumu nosaka daudzi faktori, taču, būvējot veselīgu mājokli, ir ļoti svarīgi pareizi orientēt to arī pēc debespusēm. Tieši šāda veiksmīga orientācija ļauj bez īpaša enerģijas un materiālu patēriņa saglabāt telpās uzkrāto pozitīvo enerģiju.

Cilvēku un kaķu attiecību vēsture

Kaķi minēti rakstos jau Senajā Ēģiptē. Arheologi, atrodot akmens plāksnē izcirstu kaķa attēlu ar siksniņu ap kaklu, secinājuši, ka šo dzīvnieku pieradināšana pie cilvēkiem un turēšana mājokļos aizsākusies jau gandrīz četrus tūkstošus gadu pirms mūsu ēras.

TOP 5 labākie stāsti ar morāli

Bieži vien šie mazie pastāstiņi šķiet līdzīgi jau kaut kur dzirdētām anekdotēm. Tomēr, rūpīgi noklausoties tos līdz galam, tiek apjausts, ka tajos ietverta vērtīga dzīves patiesība un padoms. InfoGuru piedāvā vairākus no pašiem labākajiem stāstiņiem ar „apslēpto morāli”.

Izglītotu un garīgu cilvēku pazīmes

Izcilais krievu rakstnieks un dramaturgs Antons Pavlovičs Čehovs vēstulē savam brālim Nikolajam uzskaitījis vairākas īpašības un attieksmes, kam, pēc viņa domām, būtu jāpiemīt ikvienam izglītotam, talantīgam un garīgi attīstītam cilvēkam.

Interesanti

Foto naudas makā
Izpētīts – ja nozaudētajā makā ir bērna fotogrāfija, pastāv 88% liela varbūtība, ka to atgūsiet. Ja dzīvnieka foto – 53%.

Saule un gremošana
Saule aktivizē gremošanai nepieciešamo enerģiju, tāpēc brokastis ieteicams ēst īsi pēc Saules rieta.

Jēzus ir dzimis jūnijā
Izskaitļots, ka Ziemassvētku zvaigzne, kurai Austrumu gudrie sekoja, lai atrastu jaundzimušo Jēzu, pie debesīm patiesībā parādījās 17.jūnijā nevis 25.decembrī.

Padomnieks

Vai zināji?

Cilvēka organisms no dabas ir ieprogrammēts gulēšanai divas reizes dienā, tāpēc pēcpusdienā ieteicams ieturēt īsu diendusu.

Pasmaidi

Grafomāns raksta par brīnišķīgām lietām kā pagadās, talantīgais raksta brīnišķīgi par ko pagadās. /J.Tuvims